Aangepast openingstijden tijdens kerst
Het Huis van de Gemeente is op 24 december geopend van 08:30 tot 12:30 uur. Op 25 en 26 december zijn wij gesloten.
Voor meer informatie over de openingstijden van de gemeentewerf, milieustraat en de afvalophaaldagen kunt u terecht via onderstaande link (zie ‘lees meer’)
U kunt buiten deze tijden vragen stellen via de chat, WhatsApp of het contactformulier. Wij reageren zodra wij weer geopend zijn.
Tot € 1.650,- subsidie voor isoleren eigen woning in Dronten
Wij helpen inwoners om hun woning te isoleren. Dat doen we door het geven van een subsidie die op kan lopen tot € 1650,- én het geven van een maatwerkadvies. Voorwaarde is dat de woningeigenaar in Dronten woont, het energielabel D, E, F of G is én de WOZ waarde van de woning niet hoger is dan € 429.300,-
Wethouder Lazise Hillebregt: “Een goed geïsoleerd huis is comfortabeler en zorgt voor minder energiekosten. Het is belangrijk dat mensen weten dat er subsidiemogelijkheden zijn. Een onafhankelijke energieadviseur komt bij mensen thuis om een maatwerkadvies te geven. Samen kijk je welke isolatiemaatregelen het beste passen bij je woning en je wensen, bijvoorbeeld vloer- of muurisolatie. Daarna vertelt de energieadviseur wat het kost, welke subsidie(s) u hiervoor kunt krijgen en wat u bespaart. Ik nodig woningeigenaren die voldoen aan de voorwaarden van harte uit dit vrijblijvende advies aan te vragen!”.
Woningeigenaren waarvan de gemeente weet dat het label en de WOZ-waarde in de voorwaarden van de subsidie passen (gegevens van 2022), ontvangen deze maand een brief. Inwoners kunnen ook op www.dronten.nl/isoleren checken of zij in aanmerking komen.