Terugblik participatietraject Centrum Biddinghuizen
Samen met inwoners, ondernemers en maatschappelijke organisaties hebben we gewerkt aan de plannen voor de herinrichting van de verkeerscirculatie en pleinen in het centrum van Biddinghuizen. Dit plan vormt het eerste deelproject van het Sleutelproject Biddinghuizen. Daarvoor waren 2 klankbordgroepen opgericht: Breed en Smal. In klankbordgroep Breed kon iedereen die zich had aangemeld meedoen. Voor klankbordgroep Smal deden genodigden mee met 2 workshops in maart en mei.
Fase Waarmaken
Tijdens de laatste workshop op 27 mei 2026 zijn de opgehaalde ideeën en uitgangspunten door klankbordgroep Smal besproken om te kunnen uitwerken tot een ontwerp. Op 24 juni 2026 presenteerden we tijdens de afsluitende bijeenkomst het 90%-ontwerp aan de klankbordgroepen Smal en Breed, waarbij we lieten zien hoe de inbreng van het participatietraject in het ontwerp is verwerkt. De verslagen van beide bijeenkomsten staan in het verslag Fase Waarmaken. Dit verslag kunt u lezen via www.mijnkijkopdronten.nl/projecten/sleutelproject-biddinghuizen.
Hoe nu verder?
Met de afronding van de fase Waarmaken is het participatietraject afgesloten voor het deelproject Herinrichting centrum Biddinghuizen. De komende periode werken we verder aan de besluitvorming en de voorbereiding van de uitvoering.
Via www.mijnkijkopdronten.nl houden wij u op de hoogte van de voortgang.
Wij bedanken iedereen die heeft meegedacht en bijgedragen aan de plannen voor een toekomstbestendig centrum van Biddinghuizen.