Vrijdag 23 januari zijn wij telefonisch niet bereikbaar.
Vandaag zijn wij telefonisch niet bereikbaar vanwege een training van ons klantcontactcentrum.
Je kunt jouw vragen alvast achterlaten via het contactformulier.
Loterij organiseren, vergunning
Voor het organiseren van een loterij of prijsvraag heeft u een vergunning nodig. Het belangrijkste kenmerk van een kansspel is dat de deelnemer geen beslissende invloed heeft op de uitslag. Alleen kleine kansspelen en promotionele kansspelen kunt u organiseren zonder dat u een vergunning heeft.
Volgens de Wet op de kansspelen kunt u een vergunning krijgen als:
- het doel van de actie van algemeen belang is;
- tenminste de helft van de winst wordt gebruikt voor het doel waarvoor de actie is gehouden. De rest mag worden gebruikt voor de prijzen en andere kosten;
- de prijzen en premies geen hogere waarde hebben dan €4.500,- (dan moet een aanvraag bij het de Kansspelautoriteit worden ingediend).
Wanneer een prijs meer waard is dan € 454,- dan moet er kansspelbelasting over worden betaald.
U kunt een vergunning aanvragen door het aanvraagformulier in te vullen en te mailen naar apv@dronten.nl
Voor een kansspelvergunning worden kosten (leges) gerekend, namelijk € 57,75 (legesverordening 2025).