Bijeenkomst(en) KENNEN = KENNIS

Samen werken aan de vrijetijdseconomie van de gemeente Dronten

KENNEN = KENNIS is een initiatief van het EPD cluster Vrijetijdseconomie waarin ondernemers, organisaties en partners elkaar ontmoeten, kennis delen en samenwerken aan een sterke en toekomstbestendige vrijetijdseconomie van de gemeente Dronten. Door elkaar beter te leren kennen, vergroten we ons inzicht en zetten we gezamenlijke ambities om in concrete actie.

De eerste bijeenkomst van KENNEN = KENNIS was een inspirerende en goed bezochte middag. De open gesprekken, gedeelde inzichten en nieuwe ontmoetingen lieten zien hoeveel energie er is om samen te werken aan Dronten als aantrekkelijke bestemming. Niet  alleen om te wonen en te werken, maar ook om te recreëren en te bezoeken.

Het EPD is de plek waar we de ambities uit het Strategisch Beleidskader Economie vertalen naar actie. Het is onze collectieve stem richting de gemeente en de provincie. Het is de motor die ons helpt te focussen op gebalanceerde groei.

In het filmpje stellen de EPD-leden die actief zijn met bekendheid & beschikbaarheid, beleving en bereikbaarheid zich voor.

We bouwen verder aan de vier thema’s

De bijeenkomst heeft niet alleen mooie ontmoetingen en inzichten opgeleverd, maar ook enthousiasme van velen om samen te werken aan de vier thema’s: 
bereikbaarheid, beschikbaarheid, beleving en bekendheid.

Klik op de afbeelding voor een grotere weergave.

Vervolg

Tijdens de bijeenkomst hebben diverse ondernemers zich aangemeld om actief mee te doen in het vervolg. Samen met de EPD-leden gaan zij de komende periode per thema aan de slag om de vervolgstappen verder uit te werken en ambities om te zetten in concrete acties.

Heb je vragen over de thema’s? Neem dan contact op met de desbetreffende EPD-leden.

ThemaNaamE-mailadres
Bekendheid & beschikbaarheidDinesh Chotoe
Erik Jeuring
Mariska van Diepenbeek
dinesh@dorhoutmees.nl
erik@derandmeren.nl
mariska@dekandelaar.eu
BelevingAstrid Eilert
Kristel Pinkser
a.eilert@molecaten.nl
kristel@flevonice.nl
BereikbaarheidJurgen Zwaan
Marc van Gaale
info@zwaanbuitensport.nl
marc@aquacentrum.nl

Volgende bijeenkomst

Op dinsdag 10 maart 2026 vindt de volgende editie van KENNEN = KENNIS plaats. Een  netwerkbijeenkomst van 13.30 – 17.30 uur. Deze middag draait om ontmoeten, bijpraten en elkaar beter leren kennen. Tegelijkertijd bouwen we voort op de eerste editie. We delen waar we staan binnen de verschillende thema’s, wisselen ervaringen uit en kijken samen vooruit naar de verdere ontwikkeling van de vrijetijdseconomie in de gemeente Dronten.

Tijdens de bijeenkomst laten we je inspireren door spreker Anieke van Wijnen met een praktijkgerichte bijdrage over marketing. Daarnaast zijn er korte huiskamersessies waarin je op een informele manier praktische kennis opdoet om direct mee verder te gaan. Kijk voor meer informatie op de uitnodiging en meld u aan via het aanmeldformulier.

Feedback button